|
Tematy |
Odpowiedzi |
Wyświetlone |
Ostatni Post |
|---|---|---|---|
|
prezent dla chłopca komunia, opinie
|
9 |
51 |
TomekK |
|
lampion adwentowy, poleci ktoś?
|
9 |
128 |
jose_bastiano
|
|
prezent na 50, poleci ktoś ?
|
9 |
144 |
Sis45 |
|
prezent na urodziny, zna ktoś?
|
8 |
74 |
ZaNK3R |
|
prezent na 18 nastke, znacie ?
|
7 |
155 |
propek12 |
|
prezenty na dzień kobiet, polecicie ?
|
6 |
22 |
kubaraj |
|
dzień chłopaka, polecicie ?
|
5 |
104 |
TomekK |
|
podziękowania dla gości komunia, szukam
|
5 |
31 |
DaNceR |
|
prezenty na boże narodzenie, co polecicie ?
|
5 |
173 |
WielkiBO |
|
spętanie miłosne, polecicie ?
|
9 |
84 |
szef82 |
Ja wszedłem na jedną z takich i się zaskoczyłem. Ludzie piszą, komentują, nawet jak się nie zgadzają, to robią to z szacunkiem. Dużo tematów – od wolności słowa, przez alternatywy dla mainstreamu, aż po nostalgiczne wspominki o czatach sprzed lat.
Jeśli ktoś szuka czegoś autentycznego, to serio warto rzucić okiem na te nowe społeczności. Czasem są surowe, ale przynajmniej szczere. I co najważniejsze – to użytkownicy tworzą treść, nie system. Tego najbardziej dziś brakowało.
Wolność słowa w internecie to coraz trudniejszy temat. Niby możesz napisać wszystko, niemniej jednak jak nie trafisz w „klimat”, to wylecisz. A przecież chodzi o dyskusję, nie o potwierdzanie jednej narracji. Dlatego ja powoli uciekam z tych gigantycznych serwisów.