|
Tematy |
Odpowiedzi |
Wyświetlone |
Ostatni Post |
|---|---|---|---|
|
jak zostać agentem nieruchomości, polecicie blog?
|
9 |
0 |
Dyduchrr |
|
Gdzie dostanę wkłady kominkowe ale gazowe ?
|
8 |
0 |
jose_bastiano
|
|
portal dla kobiet, gdzie szukać ?
|
5 |
0 |
gregcie@ |
|
prezent dla niego na każdą okazję, szukam
|
9 |
0 |
aliotos |
|
blog z prezentem na każdą okazję, gdzie ?
|
7 |
0 |
Agnusia |
|
prezent dla niej na każdą okazję, poszukuję!
|
5 |
0 |
Strzała |
|
produkty reklamowe z logo firm, proszę o pomoc
|
5 |
0 |
audi80 |
|
tanie gadżety reklamowe, dobry sklep ?
|
10 |
0 |
namok |
|
tanie gadżety reklamowe, dobry sklep ?
|
10 |
0 |
Lalka |
|
gadżety reklamowe dla firm, sklep online
|
9 |
0 |
Marioleczka |
|
gadżety reklamowe producent, poszukuję sklepu!
|
8 |
0 |
nighthaze |
|
gadżety reklamowe dla firm, sklep online
|
7 |
0 |
Marioleczka |
|
gadżety reklamowe producent, poszukuję sklepu!
|
7 |
0 |
latynos44
|
|
produkty reklamowe z nadrukiem, opinie
|
5 |
0 |
Kitas |
|
Jaki sklep w Krakowie ma wkłady kominkowe z płaszczem wodnym ?
|
8 |
0 |
namok |
|
czyszczenie wymiennika ciepła w Krakowie, polecicie ?
|
9 |
0 |
Wraczki333 |
|
Czy w Krakowie sprzedają dobre kominki ?
|
5 |
0 |
Namo |
|
leżaki reklamowe z nadrukiem, proszę o pomoc
|
5 |
0 |
dominikk6 |
|
serwis pogwarancyjny De Dietrich Kraków, szukam!
|
6 |
0 |
dada45 |
|
serwis gwarancyjny De Dietrich w Krakowie, gdzie?
|
6 |
0 |
FalaSmiechu |
|
gadżety reklamowe producent, poszukuję sklepu!
|
6 |
0 |
Koktuś232 |
|
smycze reklamowe, szukam sklepu
|
6 |
0 |
Meryk87 |
|
Jaki sklep w Krakowie ma wkłady kominkowe z płaszczem wodnym ?
|
8 |
0 |
Boss |
|
Czy w Krakowie sprzedają dobre kominki ?
|
5 |
0 |
Hihi_WWW |
|
ogrzewanie podłogowe skawina, gdzie warto ?
|
8 |
0 |
jkiolek56 |
|
Czy w Krakowie sprzedają dobre kominki ?
|
6 |
0 |
Madzia |
|
gadżety reklamowe, szukam
|
9 |
0 |
Miluśkooo2 |
|
kubki reklamowe, oferta
|
8 |
0 |
alus |
|
gadżety z nadrukiem dla klientów biznesowych, polecicie coś ?
|
10 |
0 |
ZaNK3R |
|
gadżety z nadrukiem z wysyłką 24h, polecicie coś ?
|
10 |
0 |
ilor45 |
Ja wszedłem na jedną z takich i się zaskoczyłem. Ludzie piszą, komentują, nawet jak się nie zgadzają, to robią to z szacunkiem. Dużo tematów – od wolności słowa, przez alternatywy dla mainstreamu, aż po nostalgiczne wspominki o czatach sprzed lat.
Jeśli ktoś szuka czegoś autentycznego, to serio warto rzucić okiem na te nowe społeczności. Czasem są surowe, ale przynajmniej szczere. I co najważniejsze – to użytkownicy tworzą treść, nie system. Tego najbardziej dziś brakowało.
Wolność słowa w internecie to coraz trudniejszy temat. Niby możesz napisać wszystko, niemniej jednak jak nie trafisz w „klimat”, to wylecisz. A przecież chodzi o dyskusję, nie o potwierdzanie jednej narracji. Dlatego ja powoli uciekam z tych gigantycznych serwisów.