|
Tematy |
Odpowiedzi |
Wyświetlone |
Ostatni Post |
|---|---|---|---|
|
Czy w Krakowie sprzedają dobre kominki ?
|
7 |
0 |
Poison76 |
|
pomysły na prezent dla dziewczyny, oferta
|
8 |
0 |
q_wer |
|
jaki prezent dla dziewczyny ??
|
7 |
0 |
iwanme
|
|
pomysły na prezent dla chłopaka, poszukuję!
|
6 |
0 |
micko |
|
pożyczki 20000 zł na raty przez Internet, poszukuję
|
10 |
0 |
englandrm |
|
pożyczki pozabankowe przez Internet, polecicie ?
|
8 |
0 |
SZczecinek23 |
|
pożyczki pozabankowe bez zaświadczeń, szukam !
|
7 |
0 |
Nan3k |
|
pożyczki 20000 zł na raty przez Internet, więcej informacji??
|
7 |
0 |
Piotrek.P |
|
informacje biznesowe, znacie serwis?
|
10 |
0 |
codePerformance |
|
Wkłady kominkowe w Krakowie
|
7 |
0 |
Mier56 |
|
Jaki sklep w Krakowie ma wkłady kominkowe z płaszczem wodnym ?
|
5 |
0 |
firunter |
|
Czy w Krakowie sprzedają dobre kominki ?
|
5 |
0 |
DaNceR |
|
śmieszne obrazki ??
|
8 |
0 |
WalSystem |
|
porady biznesowe, znacie serwis?
|
10 |
0 |
Jacuś |
|
Gdzie tanio kupię kominek gazowy w Krakowie ?
|
9 |
0 |
74erns |
|
W jakim sklepie w Krakowie dostanę kominki ?
|
7 |
0 |
Anno Domini |
|
Wkłady kominkowe powietrzne w Krakowie
|
6 |
0 |
Biudzibudzio |
|
Jaka firma ? - wirtualne biuro
|
9 |
0 |
Kruk |
|
jak zmienić sposób myślenia, dobry artykuł ?
|
7 |
0 |
Yuri20 |
|
blog o ogrodzie, gdzie warto ?
|
9 |
138 |
gruszeczka45 |
|
Wkłady kominkowe w Krakowie
|
9 |
48 |
Iwona3 |
|
Czy w Krakowie sprzedają dobre kominki ?
|
7 |
33 |
Rrealg |
|
Jaki sklep w Krakowie ma wkłady kominkowe z płaszczem wodnym ?
|
5 |
115 |
alekBALD |
|
tani hydraulik Kraków, blog on-line
|
5 |
78 |
Yuri20 |
|
Fuerteventura co zobaczyć, poszukuję
|
10 |
34 |
Gucio |
|
podziękowania chrzest, szukam!
|
10 |
128 |
Katolik
|
|
prezent na dzień kobiet, poszukuję!
|
10 |
184 |
Acclaim |
|
statuetki LED, znacie ?
|
10 |
140 |
syrena88 |
|
prezent na imieniny, oferta
|
9 |
193 |
magic17 |
|
prezent dla taty, co warto ?
|
9 |
67 |
korasek |
Ja wszedłem na jedną z takich i się zaskoczyłem. Ludzie piszą, komentują, nawet jak się nie zgadzają, to robią to z szacunkiem. Dużo tematów – od wolności słowa, przez alternatywy dla mainstreamu, aż po nostalgiczne wspominki o czatach sprzed lat.
Jeśli ktoś szuka czegoś autentycznego, to serio warto rzucić okiem na te nowe społeczności. Czasem są surowe, ale przynajmniej szczere. I co najważniejsze – to użytkownicy tworzą treść, nie system. Tego najbardziej dziś brakowało.
Wolność słowa w internecie to coraz trudniejszy temat. Niby możesz napisać wszystko, niemniej jednak jak nie trafisz w „klimat”, to wylecisz. A przecież chodzi o dyskusję, nie o potwierdzanie jednej narracji. Dlatego ja powoli uciekam z tych gigantycznych serwisów.