|
Tematy |
Odpowiedzi |
Wyświetlone |
Ostatni Post |
|---|---|---|---|
|
ogrzewanie podłogowe skawina, znacie kogoś ?
|
10 |
0 |
Kitas |
|
ogrzewanie podłogowe nowe brzesko, znacie kogoś ?
|
8 |
0 |
serwus45 |
|
Wisła, szukam
|
6 |
0 |
hidstrash |
|
ogrzewanie podłogowe niepołomice, znacie kogoś ?
|
9 |
0 |
czdeRRR |
|
kubki z nadrukiem, oferta
|
10 |
0 |
Mix- |
|
kredki z nadrukiem, gdzie znajdę ?
|
10 |
0 |
Abaddon616
|
|
pendrive z nadrukiem, szukam
|
10 |
0 |
Jacuś24 |
|
nadruki na gadżetach, gdzie warto ?
|
8 |
0 |
Czarek |
|
długopisy reklamowe, gdzie warto ?
|
8 |
0 |
micko |
|
grawerowanie laserem, poszukuję!
|
7 |
0 |
xxx000 |
|
nadruki na zapalniczkach, jaka firma ?
|
6 |
0 |
Adam 105 |
|
czapeczki promocyjne, jaka firma ?
|
6 |
0 |
Kuniarz |
|
breloki z nadrukiem, gdzie szukać ?
|
6 |
0 |
beata77 |
|
podłogi pergo, oferta
|
6 |
0 |
ZERO-00 |
|
białe panele, gdzie polecicie ?
|
5 |
0 |
Klarka34 |
|
panele podłogowe, poszukuję
|
5 |
0 |
Lupusx |
|
Szczyrk, gdzie informacje ?
|
5 |
0 |
Kitas |
|
robot kuchenny do gotowania, gdzie szukać ?
|
8 |
0 |
HarHar2 |
|
smycze reklamowe, gdzie znajdę?
|
10 |
0 |
serbuś |
|
gadżety reklamowe, proszę o pomoc
|
10 |
0 |
vincek |
|
gadżety reklamowe z nadrukiem, gdzie polecacie ?
|
9 |
0 |
Wielki Duch |
|
prezenty na każdą okazję, gdzie znajdę ?
|
9 |
0 |
Acclaim |
|
smycze reklamowe, poleci ktoś ?
|
8 |
0 |
Mnert67 |
|
smycze reklamowe, gdzie warto ?
|
7 |
0 |
Lupusx |
|
pomysły na prezent, znajdę online ?
|
7 |
0 |
Szary
|
|
smycze reklamowe, pomocy!
|
6 |
0 |
Fifczak90 |
|
smycze reklamowe, gdzie dobra oferta?
|
6 |
0 |
Yuri20 |
|
smycze reklamowe, kto poleci ?
|
6 |
0 |
żabka45 |
|
gadżety reklamowe dla firm, polecicie ?
|
5 |
0 |
@_yyy111 |
|
Jaki sklep w Krakowie ma wkłady kominkowe z płaszczem wodnym ?
|
8 |
0 |
Madzia |
Ja wszedłem na jedną z takich i się zaskoczyłem. Ludzie piszą, komentują, nawet jak się nie zgadzają, to robią to z szacunkiem. Dużo tematów – od wolności słowa, przez alternatywy dla mainstreamu, aż po nostalgiczne wspominki o czatach sprzed lat.
Jeśli ktoś szuka czegoś autentycznego, to serio warto rzucić okiem na te nowe społeczności. Czasem są surowe, ale przynajmniej szczere. I co najważniejsze – to użytkownicy tworzą treść, nie system. Tego najbardziej dziś brakowało.
Wolność słowa w internecie to coraz trudniejszy temat. Niby możesz napisać wszystko, niemniej jednak jak nie trafisz w „klimat”, to wylecisz. A przecież chodzi o dyskusję, nie o potwierdzanie jednej narracji. Dlatego ja powoli uciekam z tych gigantycznych serwisów.