|
Tematy |
Odpowiedzi |
Wyświetlone |
Ostatni Post |
|---|---|---|---|
|
siatki zabezpieczające budowę, znacie kogoś ?
|
7 |
68 |
dzikidziki |
|
Kominki z montażem z Krakowa, dobry sklep ?
|
7 |
96 |
PucH2 |
|
koszalin geodeta, oferta ?
|
10 |
91 |
Jacuś24 |
|
Czy da się wykonać wizualizację domu wewnątrz ?
|
5 |
158 |
Damiano |
|
Wkłady kominkowe gazowe w Krakowie, polecicie sklep ?
|
9 |
71 |
wimerr98 |
|
Budowa hali magazynowej cena, polecicie ?
|
10 |
100 |
labuh |
|
Biuro wirtualne warszawa, znacie ??
|
10 |
38 |
Jasio234 |
|
Hydraulicy w Olsztynie, polecicie kogoś ?
|
9 |
60 |
Killer85
|
|
Wkłady kominkowe gazowe w Krakowie, gdzie warto ?
|
8 |
36 |
bjebeee |
|
Kto mi polecicie program do nauki na uprawnienia budowlane ?
|
6 |
73 |
Marioleczka |
|
Folia grzejna, szukam firmy !!
|
5 |
137 |
propek12 |
|
Kominki z montażem z Krakowa, sklep online ?
|
7 |
189 |
Domeczek2 |
|
Wkłady kominkowe w Krakowie, jaki sklep ?
|
6 |
152 |
NaMber |
|
Kierownik budowy domu we Wrocławiu, gdzie się udać?
|
5 |
82 |
Marioleczka |
|
Membrany płynne, kto się tym zajmuje ?
|
7 |
100 |
Funtus009 |
|
Farba na grzyb, który sklep ?
|
6 |
100 |
Katolik |
|
Gdzie znajdę dobrego geodetę?
|
9 |
145 |
NBA-dresy |
|
Dachy płaskie - dobra firma
|
8 |
137 |
moccc45 |
|
Fotowoltaika w Lubuskim
|
9 |
179 |
WalSystem |
|
Dachy domy pasywne, jaka firma
|
6 |
158 |
Pyszności2 |
|
Tanie projekty wnętrz
|
9 |
20 |
szef82 |
|
Tanie firany warszawa
|
10 |
196 |
Zosia |
|
Dobrej jakości drzwi wewnętrzne
|
5 |
56 |
snake7
|
|
Znacie firmę, która zbiera odpady?
|
10 |
120 |
Babeczka
|
|
Polecacie czy odradzacie kupno rolet?
|
7 |
170 |
Lalusiek2 |
|
Która firma ? domy kanadyjskie
|
5 |
94 |
Różyczka
|
Ja też potwierdzam, że elementy złączne nierdzewne to obecnie standard. Kiedyś ludzie kombinowali z farbami antykorozyjnymi, teraz po prostu kupuje się lepszy materiał. Szczególnie w branży budowlanej to już podstawa. A przez internet zamawia się szybciej niż przez hurtownie.
A ja dopiero planuję kupowanie nierdzewnych elementów złącznych. Robię konstrukcję z profili stalowych i nie chcę, żeby po roku wszystko pokryło się rdzą. Zastanawiam się tylko, czy warto dopłacić do klasy A4, czy wystarczy A2. Widziałem w necie sporo opinii, iż A2 daje radę w większości zastosowań.
A ja z kolei zauważyłem, iż elementy złączne nierdzewne są nie tylko trwałe, natomiast też lepiej wyglądają. Przy tarasach, balustradach czy konstrukcjach dekoracyjnych to rzeczywiście robi różnicę. No i nie trzeba co chwilę ich czyścić. W sklepach online są zestawy, jakie należałoby zakupić od razu na zapas.