|
Tematy |
Odpowiedzi |
Wyświetlone |
Ostatni Post |
|---|---|---|---|
|
zabudowy poddaszy w Wieliczce, gdzie znajdę ?
|
10 |
0 |
TomekK |
|
docieplenia w Myślenicach, szukam!
|
9 |
0 |
Trynnn45 |
|
zabudowy poddaszy w Myślenicach, jaka firma ?
|
6 |
0 |
Sagerrak |
|
elewacje budynków w Myślenicach, gdzie znajdę ?
|
6 |
0 |
QQrydza |
|
ogrzewanie podłogowe wieliczka, gdzie warto ?
|
7 |
0 |
345_14 |
|
podwójny przenośny garaż Węgry, polecicie ?
|
5 |
0 |
bruklin187 |
|
ogrzewanie podłogowe wieliczka, polecicie firmę?
|
9 |
0 |
WF2015 |
|
nowoczesne domy z bali, polecicie ?
|
9 |
0 |
SABUR |
|
uprawnienia budowlane, dobra firma ?
|
9 |
0 |
Czarek |
|
malowanie Warszawa, dobra firma ?
|
5 |
0 |
waclawk6 |
|
dachy Poznań, proszę o pomoc
|
5 |
0 |
Kleooo6 |
|
zmiękczacze wody w Wieliczce, poszukuję!
|
10 |
0 |
Marioleczka |
|
ogrzewanie podłogowe niepołomice, znacie kogoś ?
|
10 |
0 |
tigra32 |
|
tani hydraulik w Krakowie, firma
|
5 |
0 |
gdzies23 |
|
aluminium drzwi i okna, poszukuję!
|
10 |
0 |
bunia98 |
|
uprawnienia budowlane, jaka firma ?
|
9 |
172 |
Fanatyk |
|
projekty zmiany sposobu użytkowania bytom, oferta
|
5 |
89 |
adus56 |
|
listwy przysufitowe, polecicie ?
|
9 |
139 |
Klakier |
|
naprawa bramy sieradz, sprawdzona firma ?
|
10 |
178 |
Laleczka |
|
usługi hydrauliczne w Krakowie, jaka firma
|
8 |
156 |
yarofe |
|
geodezja Sędziszów Małopolski, szukam
|
6 |
32 |
Hihi_WWW |
|
tani hydraulik Kraków, blog on-line
|
9 |
139 |
Oct714 |
|
Wkłady kominkowe w Krakowie, jaki sklep ?
|
7 |
88 |
sertus |
|
roboty ziemne, znacie firmę ?
|
10 |
70 |
Gubomilaa |
|
tani hydraulik w Krakowie, polecicie ?
|
9 |
106 |
Acclaim |
|
tapetowanie myślenice, szukam
|
10 |
96 |
Biudzibudzio |
|
ogrzewanie podłogowe w Krakowie ??
|
8 |
199 |
CAUCHETWERE |
|
ogrzewanie podłogowe w Krakowie ??
|
5 |
41 |
Funtus009 |
|
wykończenie wnętrz warszawa, poszukuję!
|
10 |
82 |
Fotnik2 |
|
hydraulik kraków, szukam !
|
9 |
84 |
andrew66 |
Ja też potwierdzam, że elementy złączne nierdzewne to obecnie standard. Kiedyś ludzie kombinowali z farbami antykorozyjnymi, teraz po prostu kupuje się lepszy materiał. Szczególnie w branży budowlanej to już podstawa. A przez internet zamawia się szybciej niż przez hurtownie.
A ja dopiero planuję kupowanie nierdzewnych elementów złącznych. Robię konstrukcję z profili stalowych i nie chcę, żeby po roku wszystko pokryło się rdzą. Zastanawiam się tylko, czy warto dopłacić do klasy A4, czy wystarczy A2. Widziałem w necie sporo opinii, iż A2 daje radę w większości zastosowań.
A ja z kolei zauważyłem, iż elementy złączne nierdzewne są nie tylko trwałe, natomiast też lepiej wyglądają. Przy tarasach, balustradach czy konstrukcjach dekoracyjnych to rzeczywiście robi różnicę. No i nie trzeba co chwilę ich czyścić. W sklepach online są zestawy, jakie należałoby zakupić od razu na zapas.