|
Tematy |
Odpowiedzi |
Wyświetlone |
Ostatni Post |
|---|---|---|---|
|
kalkulator alkomat, poszukuję!
|
7 |
0 |
jeremii6 |
|
auto skup Głogów, polecicie kogoś ?
|
7 |
0 |
dada45 |
|
spedycja międzynarodowa, oferta
|
8 |
0 |
Miki789 |
|
usuwanie zarysowań warszawa, polecicie ?
|
7 |
0 |
Black_Riot |
|
przewozy do Niemiec, u kogo warto ?
|
7 |
0 |
Kitas |
|
mechanik w Szczecinie, szukam !
|
5 |
0 |
pawel253 |
|
Blit Hamber, poszukuję sklepu
|
10 |
0 |
Robuś |
|
blacharz samochodowy, która firma ?
|
9 |
0 |
NiKRK45 |
|
holowanie warszawa, opinie
|
8 |
0 |
Boss |
|
warsztat samochodowy w Warszawie, polecicie ?
|
10 |
0 |
Rafałek34 |
|
mechanik samochodowy Warszawa, szukam !
|
8 |
0 |
Fanatyk |
|
transport mebli, kogo znacie ?
|
6 |
0 |
Jacuś |
|
busy do Niemiec pomorskie, opinie
|
10 |
0 |
eryczek |
|
busy do Niemiec zachodniopomorskie, oferta
|
5 |
0 |
Acclaim |
|
auto detailing łódź, poszukuję
|
6 |
0 |
Qumber |
|
mechanika pojazdowa Zgierz, polecicie firmę?
|
8 |
0 |
Bankowy |
|
wynajem busów osobowych we Wrocławiu, zna ktoś ?
|
8 |
0 |
Hihi_WWW |
|
powłoki ceramiczne łódź, zna ktoś ?
|
10 |
25 |
firunter |
|
holowanie warszawa, oferta
|
9 |
136 |
Wacław |
|
prezent na 18, szukam !
|
8 |
182 |
dada45 |
|
transport mebli warszawa, szukam
|
7 |
40 |
Mariusz |
|
firma przeprowadzkowa w Warszawie, oferta
|
5 |
198 |
ZERO-00 |
|
opony, który sklep ?
|
6 |
159 |
drusert |
|
skrzynie automatyczne naprawa kraków, jaka firma?
|
6 |
197 |
Tomcio |
|
mechanik subaru kraków, która firma ?
|
7 |
93 |
Wygodniś22 |
|
chip tuning w Łodzi, szukam !!
|
7 |
146 |
Adam 105 |
|
chip tuning Scania, oferta ?
|
5 |
79 |
Yuri20 |
|
zaślepianie EGR łódź, która firma ?
|
9 |
70 |
1977catophoby |
|
przewozy do Niemiec, jaka firma?
|
5 |
116 |
alujas |
|
klimatyzacja brzesko, znacie firmę?
|
7 |
107 |
FOTO-PHOTO |
Ja się zastanawiam, czy lepiej zrobić tylko przód folią, czy całe auto. Z jednej strony koszt, z drugiej spokój na lata. Widziałem na stronach internetowych inne opcje pakietów i coraz bardziej mnie to przekonuje.
Ostatnio miałem małą przygodę na parkingu pod galerią w Krakowie i skończyło się na delikatnej wgniotce na drzwiach. Zainteresowało mnie wyciąganie wgnieceń bez lakierowania, bo nie chciałem malować całego elementu. Poczytałem trochę w internecie i widzę, że wiele takich ofert można znaleźć na stronach internetowych. Ktoś robił i może powiedzieć, czy naprawdę nie widać śladu?
Jeśli ktoś mnóstwo jeździ po obwodnicy, to zabezpieczenie lakieru samochodowego to według mnie podstawa. Kamienie spod kół potrafią narobić szkód. Ja nie żałuję decyzji, głównie że propozycji w Krakowie nie brakuje.