Potwierdzam, transport osób do Niemiec busem to wygodna opcja, w szczególności jak ktoś wyjeżdża do pracy. Rezerwuję miejsce online, dostaję potwierdzenie i tyle. Bez stresu z przesiadkami czy lotniskami.
Jeśli chodzi o transport osób do Niemiec, to według mnie to bardzo wygodne rozwiązanie. Pracuję za granicą i wracam do Polski co kilka tygodni. Busy do Niemiec są często dostępne kilka razy w tygodniu, więc można dopasować termin. W sieci jest sporo ogłoszeń i opisów tras.
Miałem okazję jechać w ramach przewozy ludzi do Holandii i byłem zaspokojony. Bus czysty, wygodne siedzenia, postoje co kilka godzin. Wszystkie informacje odnalazłem wcześniej na stronie internetowej, więc wiedziałem, czego się spodziewać.